Reserviläispiirin yhdistysten yhteystiedot ja piirihallituksen jäsenet 2020

Reserviläispiirin puheenjohtaja
Jussi Mäkitalo
jussi.makitalo (at) op.fi, 044 785 2644

Sihteeri/tiedottaja
Raimo Ojala
raimo.ojala (at) gmail.com, 050 568 5360

Hämeenkyrön Reservinaliupseerit ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Jarno Valkama, jarno.valkama (at) elisanet.fi, 040 835 6307
piirihallitusjäsen: Juha Luukkanen, juha.luukkanen (at) gmail.com

Ikaalisten Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Henrikki Sillanpää, sillanpaa_hj (at) yahoo.com

Juupajoen Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Jukka Tuomaala, jukka(at) orivedenvari.fi

Kangasalan Reservinaliupseerit – Reserviläiset ry
puheenjohtaja: Heikki Lahtinen, heikkilahtinen71 (at) gmail.com, 040 553 4871
piirihallitusjäsen: Touko Antila, touko.antila(at) hotmail.com
piirihallitusjäsen: Jorma Laakso, jotelaakso(at) gmail.com

Kurun Reserviläiset ry
puheenjohtaja: Mika Nieminen, mika.nieminen1969 (at) gmail.com, 0400 762 960

Lavajärven Seudun Reservinaliupseerit ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Arto Moisio, arto.moisio (at) outlook.com, 045 640 1900
piirihallitusjäsen: Olli-Pekka Järvensivu, olli.jarvensivu (at) kolumbus.fi, 040 510 0960

Lempäälän Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Ari Viidanoja, ari.viidanoja (at) gmail.com, 0400 764 533

Längelmäen Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Markku Hannula, markku.hannula (at) saunalahti.fi, 040 533 1346

Mouhijärven Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Jari Jännetyinen, jari.jannetyinen (at) kopteri.net, 040 518 8029

Mäntän Seudun Reserviläiset ry
puheenjohtaja: Petteri Linder, petteri.linder (at) pp.inet.fi, 040 519 2099
piirihallitusjäsen: Juha Happonen, happonen.juha(at) gmail.com

Nokian Reserviläiset-NRAu ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Rami Kuhanen, rami.kuhanen (at) kolumbus.fi

Oriveden Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Jussi Viljanen, jussiviljanen (at) kotikone.fi

Parkanon Reserviläiset-Aliupseerikerho ry
puheenjohtaja: Taisto Törmä, taisto.torma (at) sedu.fi
piirihallitusjäsen: Timo Kuivanen, timo.kuivanen (at) ippnet.fi

Pirkkalan Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Juha Keskinen, juha.tuulilasimyynti(at) gmail.com

Pohjois-Tampereen Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Kari Nieminen, insteoll (at) gmail.com

Pälkäneen Reservinaliupseerit ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Mikko T. Niemi, mikko.ta.niemi (at) outlook.com

Ruoveden Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Timo Lohipuro, timo.lohipuro (at) gmail.com, 0500 231 581

Tampereen Seudun Reserviläisnaiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Minna Jokela, minna.jokela (at) kotikone.fi

Tampereen Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Jarno Lahtinen, jarno (at) jarnolahtinen.fi, 040 719 6468
piirihallitusjäsenet:
Matti Salonen, salosenmasa (at) gmail.com, 040 779 1420
Jarna Vahlsten, jarna.vahlsten (at) gmail.com, 050 466 6056
Keijo Kivinen, keijo.kivinen (at) nokiantyres.com, 050 594 3400
Raimo Ojala, raimo.ojala (at) gmail.com,  050 5685360
Janne Reinola, tresweb (at) sci.fi, 040 554 2994
Kari Ylinen, kariveijojosef(at) gmail.com

Vammalan Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Tero Matintalo, tero.matintalo(at) svea.fi
piirihallitusjäsen: Matti Heikkilä, matti.heikkila (at) kopteri.net 040 540 4181

Vesilahden Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Kalevi Jalonen, kalevi.jalonen (at) elisanet.fi, 0400 404 632

Viialan Reserviläiset ryhttps://vesilahden-reservilaiset.reservilaisliitto.fi/
puheenjohtaja: Tapio Kajander, tapio.kajander (at) mastermark.fi, 0400 835 836

Virtain Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Kari Yläjärvi, kari.ylajarvi (at) luukku.com, 0400 131 323

Ylöjärven Reservinaliupseerit ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Sami Rantanen, sami.rantanen(at) yst.net

Äetsän Reserviläiset ry
puheenjohtaja ja piirihallitusjäsen: Jani Vatka, jani.vatka(at) gmail.com